ifj. Götz István a Magyar Bor Akadémia új tagjaival együtt ünnepélyes keretek között átvette oklevelét és letette az esküt a magyar bor szolgálatára – közölte a hírt a Götz Pincészet közösségi oldalán.
Mint írják: ez a pillanat számunkra nemcsak emlékezetes mérföldkő, hanem megerősítés is: Tokaj-Hegyalja, Hercegkút közössége és családunk több generációs borkészítési hagyománya olyan érték, amelyet érdemes képviselni itthon és a nagyvilágban is.
A Magyar Bor Akadémia célja, hogy erősítse a magyar bor és borkultúra rangját, összefogja a hiteles szakembereket, és értéket teremtsen a hagyományok ápolásával és a jövő iránti felelősséggel.



