November 30-án késő este eltűnt otthonából egy cigándi nő, aki egészségügyi állapota miatt felügyelet alatt áll – közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtóosztálya. Mint írták, a bejelentést követően a helyi rendőrök azonnal megkezdték a keresést, amelyhez később a Nyírbátori Készenléti Rendőrség egyenruhásai is csatlakoztak.
A kutatás során szolgálati kutyát és drónt is bevetettek. A nőre végül december 1-jén délelőtt, Cigánd és Tiszacsermely között, a repcevetésben talált rá Kecskés Lajos alezredes, Zsoldos Attila főtörzszászlós és Busa Mihály törzszászlós. A helyszínre érkező mentők az asszonyt kórházba szállították – áll a közleményben.

