Több mint másfél évtized után rendezte ismét Sárospatakon bemutatóval egybekötött versenyét a hazai ökölvívó közösség Észak-magyarországi Régiója. 
A térségi versenyzők köré lengyel és romániai ökölvívók is színesítették. Érkeztek öklözők például Egerből, Nyíregyházáról, Miskolcról és számos más településről is. A rendezvénynek a Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola aulája adott otthont, Az STC ökölvívó szakosztályának közösségi oldalán megjelent bejegyzés szerint a vendéglátók számára felemásra sikeredett a verseny, mert nem minden versenyzőjük hozta a várt eredményt, György Máté viszont remekelt.
Az Észak-magyarországi Régió vezetője, Dorkó Péter elismerésben részesítette a sárospataki szakosztály edzőit: Szabó Terézt és Krai Csabát, a régióban végzett áldozatos munkájukért és köszönetet mondott a szervezésben betöltött szerepükért is.

