A karácsony közeledtével sokan fordulnak nagyobb figyelemmel azok felé, akiknek nehezebben telnek az ünnepek. Így tettek az Országos Vízügyi Főigazgatóság munkatársai is, akik gyűjtést szerveztek a rászorulók megsegítésére – közölte a szervezet a közösségi oldalán.
Az összegyűlt adományokat Keresztény Mihály, a Vízrajzi és Vízgyűjtő-gazdálkodási Főosztály főosztályvezetője, valamint Váradi Zoltán, a Közfoglalkoztatási Osztály osztályvezetője személyesen szállította el az Észak-magyarországi Vízügyi Igazgatóság Sárospataki Szakaszmérnökségére.
A megérkezett ajándékok kipakolásában és rendezésében a Szakaszmérnökség dolgozói is részt vettek. A felajánlások széles palettát öleltek fel: gyermekeknek és felnőtteknek szánt ruhák, cipők, táskák és játékok sorakoztak az adományok között, mind arra várva, hogy szebbé tegyék az ünnepet azok számára, akik a leginkább rászorulnak.
A felajánlások a Sárospataki Szakaszmérnökség közfoglalkoztatotti állományának leginkább segítségre szoruló tagjaihoz és családjaikhoz kerülnek majd, ezzel is hozzájárulva ahhoz, hogy számukra is meghittebb és örömtelibb legyen a karácsony.

