Személyi kérdések szerepeltek az egyetemet fenntartó Tokaj-Hegyalja Egyetemért Alapítvány Kuratóriumának és Felügyelő Bizottságának legutóbbi ülésének napirendjén – olvasható az intézmény közleményében.

A testületek tagjai a Wáberer György elnök vezetésével megtartott tanácskozás során a Felügyelő Bizottság új tagjaként üdvözölték Patai Mihályt, a Magyar Nemzeti Bank korábbi alelnökét, a Monetáris Tanács korábbi tagját, akinek tapasztalatait az Egyetem pénzügyi helyzetének további erősítésében és a tervezett fejlesztések fenntartható finanszírozásában kívánják kamatoztatni.
A Kuratórium és a Felügyelő Bizottság tagjai egyhangú szavazással a kuratórium tagjává fogadták Szentgyörgyi Tibort, az egyesületek és nagy létszámú szervezetek kommunikációs szakértőjét, a Vision Communcations Kft. alapító igazgatóját, akinek szaktudására és kapcsolatrendszerére az egyetem bel- és külföldi presztízsének növelésében számítanak.

A Kuratórium tagjai egyúttal megköszönték Sauska Krisztiánnak a kuratóriumi testületben eddig végzett rendkívül értékes munkáját, amellyel jelentős mértékben hozzájárult az Egyetem fejlődéséhez – áll a közleményben.



